Psychoterapeuta młodzieży +16 lat


wybierz dogodny termin lub

PRZEGLĄDAJ PROFILE SPECJALISTÓW

O PSYCHOTERAPII DZIECI


 

wyczyść filtry
Termin Dzień tygodnia Specjalista Miejsce
22 lipiec 08:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 10:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 12:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 13:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 14:00poniedziałekKatarzyna Wiśniewskaul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 14:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 15:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 16:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 17:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
22 lipiec 18:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
23 lipiec 14:00wtorekIwona Pałka ul.Białowieska 3b/7cumów się
23 lipiec 16:00wtorekIwona Pałka ul.Białowieska 3b/7cumów się
23 lipiec 18:00wtorekIwona Pałka ul.Białowieska 3b/7cumów się
23 lipiec 21:00wtorekDorota Zbylutul.Białowieska 3b/7cumów się
24 lipiec 13:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
24 lipiec 14:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
24 lipiec 14:00środaPaulina Grzegorowska (Szymańska)ul. Niedżwiedzia 4/6dumów się
24 lipiec 15:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
24 lipiec 16:00środaAlicja Podolakul.Białowieska 3b/7cumów się
24 lipiec 16:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
24 lipiec 16:00środaPiotr Dymała Podwale 62A lok. 09umów się
24 lipiec 17:00środaDorota Zbylutul.Białowieska 3b/7cumów się
24 lipiec 17:00środaAlicja Podolakul.Białowieska 3b/7cumów się
24 lipiec 17:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
24 lipiec 20:00środaDorota Zbylutul.Białowieska 3b/7cumów się
25 lipiec 09:00czwartekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
25 lipiec 13:00czwartekIwona Pałka ul.Piękna 5/5Eumów się
25 lipiec 14:00czwartekAgnieszka Bilskaul.Piękna 5/5Eumów się
25 lipiec 14:00czwartekIwona Pałka ul.Piękna 5/5Eumów się
25 lipiec 19:00czwartekAgnieszka Bilskaul.Piękna 5/5Eumów się
25 lipiec 19:00czwartekIwona Pałka ul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 09:00piątekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 10:00piątekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 11:00piątekPaulina Grzegorowska (Szymańska)ul. Niedżwiedzia 4/6dumów się
26 lipiec 14:00piątekPaulina Grzegorowska (Szymańska)ul. Niedżwiedzia 4/6dumów się
26 lipiec 15:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 16:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 17:00piątekAleksandra Stańczakul.Białowieska 3b/7cumów się
26 lipiec 17:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 18:00piątekAleksandra Stańczakul.Białowieska 3b/7cumów się
26 lipiec 18:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 19:00piątekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
26 lipiec 20:00piątekKarolina Rozenekul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 08:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 10:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 11:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 12:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 13:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 14:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 15:00poniedziałekKatarzyna Wiśniewskaul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 15:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 16:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 17:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 18:00poniedziałekJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
29 lipiec 18:00poniedziałekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
30 lipiec 14:00wtorekKatarzyna Wiśniewskaul.Białowieska 3b/7cumów się
30 lipiec 15:00wtorekKatarzyna Wiśniewskaul.Białowieska 3b/7cumów się
30 lipiec 16:00wtorekEmilia Kulikul.Piękna 5/5Eumów się
30 lipiec 18:00wtorekEmilia Kulikul.Piękna 5/5Eumów się
30 lipiec 21:00wtorekDorota Zbylutul.Białowieska 3b/7cumów się
31 lipiec 11:00środaJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 12:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 13:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 13:00środaJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 14:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 14:00środaPaulina Grzegorowska (Szymańska)ul. Niedżwiedzia 4/6dumów się
31 lipiec 14:00środaJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 15:00środaEmilia Kulikul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 15:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 15:00środaJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 15:00środaBeata Siedleckaul.Białowieska 3b/7cumów się
31 lipiec 16:00środaAlicja Podolakul.Białowieska 3b/7cumów się
31 lipiec 16:00środaEmilia Kulikul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 16:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 16:00środaPiotr Dymała Podwale 62A lok. 09umów się
31 lipiec 16:00środaJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 17:00środaDorota Zbylutul.Białowieska 3b/7cumów się
31 lipiec 17:00środaAlicja Podolakul.Białowieska 3b/7cumów się
31 lipiec 17:00środaEmilia Kulikul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 17:00środaJoanna Katychówul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 17:00środaJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 18:00środaAlicja Podolakul.Białowieska 3b/7cumów się
31 lipiec 18:00środaEmilia Kulikul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 18:00środaBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
31 lipiec 20:00środaDorota Zbylutul.Białowieska 3b/7cumów się
1 sierpień 09:00czwartekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 10:00piątekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 11:00piątekPaulina Grzegorowska (Szymańska)ul. Niedżwiedzia 4/6dumów się
2 sierpień 14:00piątekPaulina Grzegorowska (Szymańska)ul. Niedżwiedzia 4/6dumów się
2 sierpień 15:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 16:00piątekAleksandra Stańczakul.Białowieska 3b/7cumów się
2 sierpień 16:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 17:00piątekAleksandra Stańczakul.Białowieska 3b/7cumów się
2 sierpień 17:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 18:00piątekAleksandra Stańczakul.Białowieska 3b/7cumów się
2 sierpień 19:00piątekJarosław Szaszkoul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 19:00piątekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 20:00piątekKarolina Rozenekul.Piękna 5/5Eumów się
2 sierpień 20:00piątekBarbara Donata Mrózul.Piękna 5/5Eumów się